Kalkuta i Stambuł – świat od świtu do zmierzchu – pokaz filmowy.

Posted on Posted in Pokazy filmowe

Dyskusyjny Klub Filmów Nieobecnych Staromiejskiego Domu Kultury i Fundacja Sztuki Art-House zapraszają na cykl dokumentów zrealizowanych podczas wyjątkowego międzynarodowego projektu “ŚWIAT OD ŚWITU DO ZMIERZCHU”.  25 czerwca o godz. 19.00 wyświetlimy filmy Kalkuta i Stambuł  –  od świtu do zmierzchu. Zapraszamy do Staromiejskiego Dom Kultury.

Hawana i Tokio – świat od świtu do zmierzchu – pokaz filmowy.

Posted on Posted in Pokazy filmowe

Dyskusyjny Klub Filmów Nieobecnych Staromiejskiego Domu Kultury i Fundacja Sztuki Art-House zapraszają na cykl dokumentów zrealizowanych podczas wyjątkowego międzynarodowego projektu “ŚWIAT OD ŚWITU DO ZMIERZCHU”.  19 czerwca o godz. 19.00 wyświetlimy filmy Hawana i Tokio –  od świtu do zmierzchu. Zapraszamy do Staromiejskiego Dom Kultury.

Latający Afrykanin – Best Of AfryKamera  

Posted on Posted in Nowości, Pokazy filmowe

W ramach pokazów towarzyszących 13. edycji Festiwalu AfryKamera – największego w Europie Środkowo-Wschodniej festiwalu prezentującego dorobek kinematografii afrykańskiej,  23 kwietnia o godz. 19.00 zapraszamy na pokaz z serii „Best of AfryKamera” najlepszych filmów z poprzednich edycji.  LATAJĄCY AFRYKANIN reż. Samantha Biffot, Belgia, Francja, Gabon, Chiny 2015, 70’