Tbilisi i Kiszyniów – świat od świtu do zmierzchu – pokaz filmowy.

Posted on Posted in Bez kategorii

Dyskusyjny Klub Filmów Nieobecnych Staromiejskiego Domu Kultury i Fundacja Sztuki Art-House zapraszają na cykl dokumentów zrealizowanych podczas wyjątkowego międzynarodowego projektu “ŚWIAT OD ŚWITU DO ZMIERZCHU”. We wtorek 19 marca o g. 19.00 w Staromiejskim Domu Kultury wyświetlimy filmy „Tbilisi od świtu do zmierzchu” i „Kiszyniów od świtu do zmierzchu”.

Aquiles Nazoa – życie i twórczość w cyklu Kultury i postaci Ameryk

Posted on Posted in Bez kategorii

Zapraszamy na spotkanie w nowym cyklu „Kultury i postaci Ameryk” Podczas spotkań poznajemy zróżnicowane kultury poszczególnych regionów Ameryk, przenikanie tradycji i nowoczesności a także aktualne trendy kulturowe. Przybliżamy też szereg postaci ważnych dla kontynentów amerykańskich – zarówno historycznych jak też bardzo aktualnych osobistości świata kultury i sztuki, nauki, społeczników, aktywistów itp. W poniedziałek 18 marca […]

Stambuł i Baku – świat od świtu do zmierzchu – pokaz filmowy.

Posted on Posted in Bez kategorii

Dyskusyjny Klub Filmów Nieobecnych Staromiejskiego Domu Kultury i Fundacja Sztuki Art-House zapraszają na cykl dokumentów zrealizowanych podczas wyjątkowego międzynarodowego projektu “ŚWIAT OD ŚWITU DO ZMIERZCHU”. W poniedziałek 11 marca o g. 19.00 w Staromiejskim Domu Kultury wyświetlimy filmy „Śtambuł od świtu do zmierzchu” i „Baku od świtu do zmierzchu”.

Pekin i Tokio- świat od świtu do zmierzchu – pokaz filmowy.

Posted on Posted in Bez kategorii

Dyskusyjny Klub Filmów Nieobecnych Staromiejskiego Domu Kultury i Fundacja Sztuki Art-House zapraszają na cykl dokumentów zrealizowanych podczas wyjątkowego międzynarodowego projektu “ŚWIAT OD ŚWITU DO ZMIERZCHU”. W poniedziałek 4 marca o g. 19.00 w Staromiejskim Domu Kultury wyświetlimy filmy „Pekin od świtu do zmierzchu” i „Tokio od świtu do zmierzchu”.

Malinche – o zdrajczyni narodu i dyskryminacji w Meksyku

Posted on Posted in Bez kategorii

Zapraszamy na spotkanie w nowym cyklu „Kultury i postaci Ameryk” Podczas spotkań poznajemy zróżnicowane kultury poszczególnych regionów Ameryk, przenikanie tradycji i nowoczesności a także aktualne trendy kulturowe. Przybliżamy też szereg postaci ważnych dla kontynentów amerykańskich – zarówno historycznych jak też bardzo aktualnych osobistości świata kultury i sztuki, nauki, społeczników, aktywistów itp.  We wtorek 5 marca […]